O festivale

Spája ľudí, ktorí žijú tým čo ich baví. Sny, túžby a vášne sú merítka, ktoré určujú naše životné kroky.
Veríme, že práve tí, ktorí zasvetia život svojej vášni, sú schopní dosiahnuť úspech, posúvať hranice, inšpirovať a meniť svet k lepšiemu.

The Legits Blast je najmedzinárodnejší festival na Slovensku, kde sa hudba, tanec a životný štýl menia v nezabudnuteľné zážitky. Festival každoročne navštevujú umelci z vyše 70 krajín sveta  a všetko je o ich neuveriteľných výkonoch a posúvaní svojich hraníc v tom čo ich baví a čím žijú.
Môžeš sa tešiť na street shows, street ball, tanečné/breakové battles a workshopy, relax a oddych, párty, graffiti, maliarske a fotografické expozície, koncerty slovenských a zahraničných interpretov, premietanie a diskusie na rôzne témy, príroda, detské súťaže a omnoho viac.

Bohatá nádielka od domácich a zahraničných hudobných interpretov a DJov už 29.7.2017 v outdoor areáli bystrickej Europy. Na minulých ročníkoch sa zo slovenských interpretov predstavili napríklad Majk Spirit + H16, Kontrafakt, Moja Reč, Separ, Boy Wonder, Strapo, či českí Indy&Wich. Headlinermi koncertov boli Lords of the Underground, M.O.P, či legendárni The Beatnuts a Jeru the Damaja. Celým dňom ťa na mikrofóne bude sprevádzať hypeman Osťo.

VEKOVÉ OBMEDZENIA:
Vstup do 6 rokov zdarma.
Osoby do 15 rokov len v sprievode rodiča.

História

Prvý ročník The Legits Blast Festivalu je pokračovaním úspešného hip hopového projektu Outbreak Europe, ktorý sa v Banskej Bystrici koná každoročne od roku 2010. Prevažná časť programu sa realizuje v Europa Shopping Center a Ministry of Fun. Podujatie sa stalo tradíciou a hip hopovým sviatkom pre ľudí z celého sveta, ale i občanov mesta. Posledný ročník The Legits Blast navštívili ľudia zo 72 krajín sveta, čim sa festival radí medzi najmedzinárodnejšie podujatia svojho druhu na Slovensku.

Organizátor

Organizátormi festivalu sú Miro (MK) Križan a Martin (MG) Gilian pod značkou The Legits, ktorá zastrešuje streetwear oblečenie, video produkciu, eventovú agentúru, a v neposlednom rade predstavuje a podporuje ľudí, ktorí žijú svojou vášňou.

“Passion Dictates Action”

Tešíme sa na vás v Banskej Bystrici 29 júla, 2017.

– THE LEGITS BLAST TEAM –