PROGRAM 2018

Predbežný program, zmeny vyhradené

CATCH THE FLAVA BREAKING CAMP

21 – 26 JÚL | Krakov, POĽSKO

CATCH THE FLAVA STREET STYLES CAMP

22 – 27 JÚL | Krakov, POĽSKO

Streda • 25.júl 2018

Element Dance Club
Adresa: Kapitulská 8, 97401 Banská Bystrica

18:00 – 21:00 Open session

Štvrtok • 26.júl 2018

Element Dance Club
Adresa: Kapitulská 8, 97401 Banská Bystrica

17:00 – 20:00 Workshop s Poe One (USA)

Main Square (SNP)
Adresa: Námestie SNP, 97401 Banská Bystrica

20:00 – 00:00 HLM 10. narodeniny Jam feat. Seven2Drink

ALTER EGO
Adresa: Námestie SNP 15, 97401 Banská Bystrica

00:00 – 03:00 HLM 10. narodeniny Party

Piatok • 27.júl, 2018

Aqualand
Adresa: Švermova 45, 97404, Banská Bystrica (Južný vchod)

Festivalová brána
10:00 – Otvorenie brány

Central Slovakia Stage
11:00 – 12:00 Preliminácie 2vs2 KIDS Battle (8 dvojíc postupuje)
12:15 – 13:00 Top 8 and Semifinále 2vs2 Kids Battle
13:00 – 21:00 Chill out hudba

Outbreak Europe Stage (Indoor)
11:30 – 12:30 Cyphers (Tanečné kruhy)
12:30 – 15:00 Preliminácie (32 tanečníkov postupuje)
15:00 – 15:30 Cyphers (Tanečné kruhy)
15:30 – 16:30 Preliminácie (16 tanečníčiek postupuje)
16:30 – 17:00 Cyphers (Tanečné kruhy)
17:00 – 19:30 Preliminácie (16 dvojíc postupuje)
19:30 – 20:00 Cyphers (Tanečné kruhy)
20:00 – 21:00 Top 32 1vs1 UNDISPUTED

Urban Spot
Adresa: Skuteckého 3, 97401 Banská Bystrica

THE LEGITS 5. NARODENINY PARTY
21.00 – 4:00 Pre-Party s Blast Djs

Sobota • 28.júl, 2018

VISEGRAD STAGE (Europa Shopping Center Átrium)
Adresa: Na Troskách 25, 97401, Banská Bystrica

VSTUP ZADARMO PRE VŠETKÝCH

09:00 – 10:00 Bboy Ren Tanečný Workshop
10:00 – 11:00 Michal Zvara Tanečný Workshop
11:00 – 12:00 Laci Strike Tanečný Workshop
12:00 – 12:30 Diskusia
12:40 – 12:55 Folcolor Show
12:55 – 13:00 B-Original Show
13:00 – 14:30 1 vs 1 Hip Hop Freestyle Battle do 18 rokov
14:30 – 15:30 DJ Plash
15:30 – 17:00 Ewil Graffiti Workshop

Aqualand
Adresa: Švermova 45, 97404, Banská Bystrica (Južný vchod)

Festivalová brána
10:00 – Otvorenie brány

Central Slovakia Stage
10:00 – 21:00 Tanečná session

Outbreak Europe Stage (Indoor)

11:30 – Otvorenie brány
11:30 – 12:30 Tanečné kruhy
12:30 – 13:00 Top 16 1 vs 1 BGIRL
13:00 – 13:30 Top 16 1 vs 1 UNDISPUTED
13:30 – 14:30 Top 16 2 vs 2 BBOY/ BGIRL
14:30 – 16:30 Tanečné kruhy s DJ Mister Tee & Mario Bee (pri príležitosti 20. výročia súťaže IBE)
16:30 – 16:40 Otvorenie finálového večera
16:40 – 17:00 Top 8 1 vs 1 BGIRL
17:00 – 17:10 Semifinále 1 vs 1 BGIRL
17:10 – 17:30 Top 8 1 vs 1 UNDISPUTED
17:30 – 17:40 Semifinále 1 vs 1 UNDISPUTED
17:40 – 18:10 Top 8 2 vs 2 BBOY/ BGIRL
18:10 – 18:30 Semifinále 2 vs 2 BBOY/ BGIRL
18:30 – 19:00 Pauza
19:00 – 19:30 Pocta pre Mex One, zakladateľa Outbreaku
19:30 – 19:35 Showcase poroty
19:35 – 19:50 Cypher Kings finalový battle
19:50 – 20:00 Finále 2 vs 2 KIDS
20:00 – 20:10 Finále 1 vs 1 BGIRL
20:10 – 20:20 Finále 1 vs 1 UNDISPUTED
20:20 – 20:30 Finále 2 vs 2 BBOY/ BGIRL
20:30 – 20:40 Vyhlásenie víťazov
20:40 – ZATVORENÉ
22:00 – OTVORENIE na Afterparty
22:00 – 04:00 Party s Blast Djs

Streetdance Stage (Indoor)

11:30 – 12:30 Tanečné kruhy
12:30 – 13:30 Preliminácie – 1 vs 1 POPPIN’ / 16 tanečníkov postupuje
13:30 – 14:00 Tanečné kruhy
14:00 – 15:00 Preliminácie – 2 vs 2 HIP HOP FREESTYLE / 16 dvojíc postupuje
15:00 – 15:30 Tanečné kruhy
15:30 – 16:00 Top 16 1 vs 1 POPPIN’
16:00 – 16:15 Top 8 1 vs 1 POPPIN’
16:15 – 16:30 Semifinále 1 vs 1 POPPIN’
16:30 – 16:40 Tanečné kruhy
16:40 – 17:40 Top 16 2 vs 2 HIP HOP FREESTYLE
17:40 – 18:10 Top 8 2 vs 2 HIP HOP FREESTYLE
18:10 – 18:30 Semifinále 2 vs 2 HIP HOP FREESTYLE
18:30 – 18:40 Tanečné kruhy
18:40 – 18:45 Showcase poroty
18:45 – 18:50 Finále 1 vs 1 POPPIN’
18:50 – 19:00 Finále 2 vs 2 HIP HOP FREESTYLE
19:00 – ZATVORENÉ

Orange Stage (Koncertný Stage)
10:00 – 12:00 DJ Felix (USA)
12:00 – 14:00 DJ Funkdat (SK)
14:00 – 16:00 DJ Fleg (USA)
16:00 – 18:00 DJ Scream (UA)
18:00 – 20:00 DJ Smirnoff (RU)
20:00 – 21:00 Majself (SK)
21:00 – 22:00 Nerieš (SK)
22:00 – 22:40 King MC Freestyle Battle
22:40 – 23:00 Kelso (SK)
23:00 – 00:00 Strapo (SK)
00:00 – 01:00 Das EFX (USA)
01:00 ZATVORENĚ

Nedeľa• 29.júl, 2018

Urban Spot
Adresa: Skuteckého 3, Banská Bystrica, 97401

14:00 – Otvorenie brány
14:00 – 15:00 Registrácia & Check in
15:00 Oficiálne otvorenie
15:00 – 17:15 Preliminácie REP YOUR COUNTRY / 16 crews postupuje
17:15 – 17:45 Tanečné kruhy
17:45 – 19:00 Top 16 REP YOUR COUNTRY
19:00 – 19:40 Top 8 REP YOUR COUNTRY
19:40 – 20:10 Semifinále REP YOUR COUNTRY
20:10 – 20:30 Pauza
20:30 – 20:40 Showcase poroty
20:40 – 21:00 Finnále REP YOUR COUNTRY
21:00 – 02:00 Rozlúčková Party s Blast DJs

Social