Ubytovanie

S návštevnosťou viac ako 70 krajín sveta každý rok, jedným z najdôležitejších aspektov nášho eventu je ubytovanie. Pripravujeme 3 typy ubytovania: Hotel, ubytovňa, telocvičňa.

ODKAZY NA UBYTOVACIE ZARIADENIA V BB

HOTEL SAD
Web a rezervácie

PENZION MEDENÝ HÁMOR
Web a rezervácie

BOOKING.COM
Web a rezervácie

Book Hotel Dixon
HOTEL DIXON**** - VYPREDANÉ

Adresa:
Švermova 32
974 04 Banská Bystrica

Vzdialenosť hotela je 15 minút chôdze od miesta podujatia, 20 minút chôdze od centra mesta, 30 minút chôdze od autobusovej a vlakovej stanice.

Hotel Dixon **** sa nachádza v tichej časti mesta a susedí s miestnym kúpaliskom a športovým relaxačným areálom obklopeným krásnou zeleňou. Komfort a priateľské vybavenie hotela spolu s profesijonálnym personálom garantujú služby na vysokej úrovni a splnenie požiadaviek a želaní klientov. Zodpovedný prístup personálu je zameraný na detaily v záujme zaistenia spokojnosti zákazníkov a úspešnosti jednotlivých udalostí.

Hotel Dixon je oficiálnym partnerom The Legits Blast a Outbreak Europe pre ubytovanie a väčšina našich hostí v ňom bude ubytovaná.

Typ izby Bežná cena Cena „BLAST“
Executive (2 osoby)* €88/noc €62/noc**
Executive (1 osoba)* €69/noc €48/noc**
Comfort (2 osoby)* €98/noc €69/noc**
Comfort (1 osoba)* €79/noc €55/noc**
Suite Comfort (3 osoby)* €125/noc €88/noc**
Prístelka (tretie lôžko)* €25/noc €25/noc**

* V cene je zahrnutá izba na 1 noc, raňajky, prístup na internet, parkovanie, vstup do vnútorného bazéna a jacuzzi.
**Uvedená cena je špeciálna zvýhodnená cena pre účastníkov The Legits Blast a Outbreak Europe (30% zľava). Pre uplatnenie zľavy je potreba vpísať slovo „BLAST“ do poznámky pri vypĺňaní rezervačného formulára na stránke hotela.
***Miestny poplatok €1 na osobu na 1 noc NIE JE zahrnutý v cene izby.

Rezervácie:
Rezerváciu je potrebné urobiť online na linku, ktorý tu uvádzame a pre uplatnenie zľavy je treba do poznámky napísať slovo „BLAST“. Pri rezerváciách cez Booking.com nie je možné „BLAST“ zľavu na pobyt uplatniť.

UBYTOVŇA - VYPREDANÉ

Adresa:
Trieda SNP 53
974 01 Banská Bystrica

Vzdialenosť ubytovne je 20 minút chôdze od miesta podujatia, 15 minút chôdze od centra mesta, 5 minút chôdze od autobusovej a vlakovej stanice.

Pre tých, ktorí majú menej peňazi je ideálnym ubytovaním hostel. Ušetríte peniaze a zároveň získate nových priateľov. Ubytovňa je podobná internátom a často poskytuje zdieľané kúpeľne a toalety s inými hosťami. Hostel je takisto ubytovaním pre víťazov kvalifikácií Outbreak Europe.

Rezervácie: Už čoskoro

Cena: 16EUR/osoba/noc. Minimálny pobyt 2 noci.
REZERVOVAŤ HOSTEL

Cena: 16EUR/osoba/noc. Minimálny pobyt 2 noci.
REZERVOVAŤ HOSTEL
Rezervácie: začínajú 6. júna 2016 na tejto webstránke
Cena: 15 Eur/noc (platba na mieste)
Možné dátumy: od 21. júla do 26. júla 2015 (môžete si vybrať rôzne dátumy príchodu podľa preferencie, ale minimálny pobyt je 2 noci)
Poznámka: Ubytovňa má kapacitu 180 ľudí, preto si zarezervujte ubytovanie čo najskôr.

Rezervuj ubytovňu

TELOCVIČŇA - REZERVUJ NA MIESTE

Addresa:
Trieda SNP 54
974 01 Banská Bystrica

Vzdialenosť telocvične je 20 minút chôdze od miesta podujatia, 15 minút chôdze od centra mesta, 5 minút chôdze od autobusovej a vlakovej stanice.

Ak máte veľmi málo peňazí, telocvičňa je poslednou možnosťou. Prineste si spacák a usídlite sa v školskej telocvični. Kúpeľne sú k dispozícií, no sú zdieľané. Ubytovňa sa nachádza neďaleko.

Rezervácie: Už čoskoro

Cena: 7EUR/osoba/noc. Minimálny pobyt 2 noci.
REZERVOVAŤ TELCOVIČŇU

Rezervácie: začínajú 6. júna 2016 na tejto webstránke
Cena: 6 Eur/noc (platba na mieste)
Možné dátumy: od 23. júla do 26. júla 2015 (môžete si vybrať rôzne dátumy príchodu podľa preferencie, ale minimálny pobyt je 2 noci)
Poznámka: Miesta v telocvični sa zaplnia veľmi rýchlo, a preto si zarezervujte ubytovanie čonajskôr tu.
Rezervuj telocvičňu