MAJK SPIRIT A STRAPO, to sú mená slovenských rapperov, ktorí spoločne s interpretmi Moja Reč, Boy Wonder, Krok Spet, Špeker & Boco uzatvárajú šesticu slovenských účinkujúcich na 7. ročníku najmedzinárodnejšieho festivalu na Slovensku. Ten prebieha 8 dní a zastrešuje viacero skvelých projektov. Meno zahraničného headlinera môžete hádať na sociálnych sieťach festivalu a hrať o hodnotné ceny.

The Legits Blast koncert lineup

The Legits Blast je neobyčajný festival. Hudba, tanec a životný štýl sa tu miešajú a menia v nezabudnuteľné zážitky. Počas konania tejto hudobnej a tanečnej „nálože“  je všetko o neuveriteľných výkonoch a posúvaní svojich hraníc. Kým to neuvidíte, neuveríte…

Jadro festivalu tvoria bboy & bgirl tanečníci, ktorí každoročne cestujú zo všetkých kútov sveta priamo do Banskej Bystrice. Hlavnými lákadlami sú tanečné akcie Outbreak Europe, Undisputed a Rep Your Country. Top tanečníci z celého sveta sa pobíju o tituly v 5. súťažných kategóriách a rozdelia si cash a vecné ceny v hodnote 15-tisíc eur. O skvelé tanečné a akrobatické výkony rozhodne nebude núdza.

Outbreak Europe

Outbreak Europe, ako súčasť festivalu The Legits Blast, sa každoročne koná posledný júlový víkend v Banskej Bystrici. Prevažná časť programu sa realizuje v Europa Shopping Center. Pre všetkých slovenských Hip Hop fanúšikov je pripravený Open Mic, Perfect Beat Challenge. Highlightom bude The Legits Blast Concert s renomovanými slovenskými a americkými rappermi, DJ-mi a funkovými kapelami, ktorý sa uskutoční v sobotu večer 30. júla. na FunFón Open Air Stagei. Pokračovať bude divoká afterpárty v klube Ministry of Fun. 

Súčasťou festivalu sú aj sprievodné projekty Catch The Flava, 3×3 Basket, Graffiti a New Style Hustle.  Podujatie sa za tie roky stalo tradíciou a hip hopovým sviatkom pre ľudí z celého sveta i obyvateľov mesta. Festival spája ľudí, ktorí žijú tým, čo ich baví.

THE LEGITS BLAST 2016
Outbreak Europe (29. – 30. júl): svetový šampionát a jeden z top breakových eventov planéty
Graffiti Jam (29. – 30. júl): jam pre graffiti writters
Perfect Beat Challenge  (30. júl): jam pre hudobných producentov
Open Mic (30. júl): jam pre vyznávačov freestyle rapu
3×3 Basket (30. júl): basketbalový turnaj
The Legits Blast Concert (30. júl): koncerty s tučnou afterpárty, lineup
Rep Your Country (31. júl): unikátny šampionát národných tímov v breaku

Sledujte nás:
www.facebook.com/thelegitsblast
www.instagram.com/thelegitsblast

 Predpredaj lístkov: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/7063/the-legits-blast-2016