Pozrite si prehľad našich partnerských reštaurácií a fast foodov. Veríme, že si všetci okrem skvelých zážitkov vychutnáte aj špeciality banskobystrických podnikov.
town-map

Europa Shopping Center

Tiffany Fresh

Tiffany FreshAk chcete vyskúšať lepší fastfood, vychutnajte si jedlá ako burgre, palacinky, či šaláty priamo v Tiffany Fresh vo foodcourte Europa Shopping Centre (Na Troskách 25) na 1. poschodí.
Otváracie hodiny: každý deň 9.00 – 21.00
Facebook stránka Tiffany Fresh

 

Subway

SubwaySvetovo známe americké sendviče s chutnými omáčkami a rozličnou zeleninou. Subway sa nachádza vo food courte na prvom poschodí ESC, Na Troskách 25.
Otváracie hodiny: Pondelok – Nedeľa: 9.00 – 21.00
Subway v ESC

 

Kolibka, Don Papa´s, Don Papa´s Grillhouse

kolibka-don-papas-grillhouseNiekoľko chutných reštaurácií, kde môžete nájsť chutné slovenské tradičné jedlá, kuracie a zemiakové špeciality alebo grilované jedlá. Okrem týchto jedál si tiež môžete objednať pizzu a kebab so sebou. Všetky reštaurácie sa nachádzajú v Europa Shopping Centre, Na Troskách 25.
Otváracie hodiny: každý deň od 9.00 – 21.00
DON PAPA’S
 

Chilli Pizza Restaurant

chili-pizza-logoVychutnajte si pravé talianske jedlo v Chilli Pizza Restaurant, ktorá je situovaná na prvom poschodí v Europa Shopping Centre. Práve tu si môžete objednať špeciálne talianske cestoviny, pizzu alebo šaláty. Adresa: Na troskách 25.
Otváracie hodiny: Pondeok – Nedeľa: 9.00 – 21.00
Chilli pizza
 

Námestie SNP

Tiffany Favorite Food

Tiffany Favorite FoodZaložené v roku 2015. Nová a chutnejšia variácia fastfoodu. V Tiffany si môžete vybrať z niekoľkých špecifických jedál, akými sú napríklad chutné burgre, sladké aj pikantkné pohánkové palacinky, čerstvé šaláty a mnohé iné jedlá. Adresa: Námestie SNP 14.
Otváracie hodiny: Pondelok – Štvrtok: 11.00 -22.00, Piatok – Sobota: 10.00 – 0.00, Nedeľa: 11.00 – 0.00
Facebook Tiffany Favorite Food
 

Pilsner restaurant

pilsner-restaurant-2016-200Reštaurácia situovaná v centre Banskej Bystrice. Ponúka výber slovenských, českých a medzinárodných kvalitných jedál, ktoré sa snúbia s chutným tankovým pivom Pilsner Urquell. Reštauráciu nájdete na hlavnom námestí – Námestie SNP 20.
Otváracie hodiny: Pondelok – Štvrtok: 10.00 – 23.00, Piatok – Sobota: 10.00 – 0.00, Nedeľa: 11.00 -0.00.
Pilsner restaurant
 

Červený rak

logo-RAK_PAk hľadáte výborné obedové menu, špeciality alebo čerstvé šaláty, vyskúšajte jedlo v reštaurácii Červený rak na hlavnom námestí. Taktiež si môžete vychutnať pivo vo veľmi príjemnej atmosfére na terase reštaurácie. Adresa reštaurácie : Námestie SNP 13.
Otváracie hodiny: Pondelok – Sobota: 11.00 – 22.00, Nedeľa: 11.00 – 15.00
Červený rak
 

Cechová reštaurácia

cechovaOkrem jedál akými sú pizza, slovenské špeciality, chutné obedové menu alebo vegetariánske pochúťky si v reštaurácii Cechová môžete objednať aj výborné raňajkové menu. Ak ste si vybrali reštauráciu Cechová, nájdete ju na hlavnom námestí, na adrese Námestie SNP 6.
Otváracie hodiny: Pondelok – Nedeľa: 8.00 – 0.00
Cechová reštaurácia