PROGRAM 2019

Predbežný program, zmeny vyhradené

CATCH THE FLAVA BREAKING CAMP

20 – 25 JÚL | Krakov, POĽSKO

CATCH THE FLAVA STREET STYLES CAMP

21 – 26 JÚL | Krakov, POĽSKO

Streda • 24.júl 2019

Urban Spot
Adresa: Skuteckého 3, 97401 Banská Bystrica

20:00 – 23:00 Open session – otvorený tréning

Štvrtok • 25.júl 2019

King Barber
Adresa: Kuzmányho 19, 97401 Banská Bystrica

17:00 – 19:30 Daj si letný strih u King Barbera

Element Dance Club
Adresa: Kapitulská 8, 97401 Banská Bystrica

17:00 – 18:30 Workshop s Ronnie Ruen (US)
18:30 – 20:00 Workshop s Lego (US)

Námestie SNP

20:00 – 00:00 HLM 11. narodeniny Jam feat. Seven2Drink @22:30

Urban Spot
Adresa: Skuteckého 3, 97401 Banská Bystrica

20:30 – 21:30 Each One Teach One diskusia s Mr. Wiggles (US) & Masta Ace (US)
21:30 – 00:00 Chill hudba
00:00 – 04:00 Pre-party s Blast DJs

Piatok • 26.júl, 2019

Aqualand
Adresa: Južný vchod na kúpalisko Aqualand (300m od Cesta na štadión 30)

pozri na mape

Festivalová brána
10:00 – Otvorenie brány

Central Slovakia Stage (vonkajší stan)
10:00 – 11:00 Cyphers (Tanečné kruhy)
11:00 – 12:00 Preliminácie 2vs2 KIDS Battle (16 dvojíc postupuje)
12:15 – 13:30 TOP 16, TOP 8 a semifinále 2vs2 KIDS Battle
13:30 – 14:30 Cyphers (Tanečné kruhy)
14:30 – 15:30 Preliminácie 1vs1 BGIRLS Battle (16 bgirls postupuje)
15:30 – 17:00 Armless Battle
17:00 – 18:30 Cyphers (Tanečné kruhy)
18:30 – 19:30 TOP 32 1vs1 UNDISPUTED
19:30 – 21:00 Cyphers (Tanečné kruhy)

Outbreak Europe Stage (Indoor)
11:30 – 12:00 Cyphers (Tanečné kruhy)
12:00 – 14:00 Preliminácie 1vs1 UNDISPUTED (32 bboys postupuje)
14:00 – 16:00 Cyphers (Tanečné kruhy)
16:00 – 18:00 Preliminácie 2vs2 BBOY/BGIRL (16 dvojíc postupuje)
18:00 – 19:30 Cyphers (Tanečné kruhy)
19:30 – 21:00 TOP 32 2vs2 BBOY/ BGIRL

Europa Shopping Center
Address: Na Troskách 25, 97401 Banská Bystrica

Youth is the Future
12:00 – 13:00 Graffiti Workshop / Ewil
13:00 – 14:00 DJ Workshop / BJ Piggo
14:00 – 15:00 Chicago Footwork Workshop / Otec Mirec
15:00 – 16:00 Hip Hop Workshop / Nika
16:00 – 17:00 Funky Styles Workshop / Spunkey
17:00 – 18:30 1 vs 1 Hip Hop Freestyle under 18 (Porota Nika, Spunkey, Gorky)
18:30 – 19:30 Hip Hop / Rockin Workshop / Laci Strike
19:30 – 21:00 Diskusia (Nika, Spunkey, BJ Piggo, Otec Mirec, Gorky)

Ministry of Fun
Adresa: Na Troskách 25, 97401 Banská Bystrica

PRE-PARTY
21:00 – 04:00 Pre-Party s Blast Djs

Sobota • 27.júl, 2019

Aqualand
Adresa: Južný vchod na kúpalisko Aqualand (300m od Cesta na štadión 30)

pozri na mape

Festivalová brána
10:00 – Otvorenie brány

Central Slovakia Stage (vonkajší stan)
10:00 – 14:30 Cyphers (tanečné kruhy)
14:30 – 15:30 Mex One Cypher Time (tanečné kruhy) s DJ Lean Rock
15:30 – 16:30 Mex One Cypher Time (tanečné kruhy) s FUSIK
16:30 – 20:00 Cyphers (tanečné kruhy)
20:00 – 01:30 STAGE ZATVORENÝ
01:30 – 02:15 FUSIK (US)
02:15 – 03:00 Kleju + band (PL)
03:00 – STAGE ZATVORENÝ

Outbreak Europe Stage (Indoor – všetky breaking battle)
11:30 – Otvorenie brány
11:30 – 12:30 Cyphers (tanečné kruhy)
12:30 – 13:00 Top 16 1vs1 BGIRL Battle
13:00 – 13:30 Top 16 1vs1 UNDISPUTED
13:30 – 14:30 Top 16 2vs2 BBOY/ BGIRL Battle
14:30 – 16:30 Cyphers (tanečné kruhy)
16:30 – 16:40 Otvorenie finálového večera
16:40 – 17:00 Top 8 1vs1 BGIRL Battle
17:00 – 17:10 Semifinále 1vs1 BGIRL Battle
17:10 – 17:30 Top 8 1vs1 UNDISPUTED
17:30 – 17:40 Semifinále 1vs1 UNDISPUTED
17:40 – 18:10 Top 8 2vs2 BBOY/BGIRL Battle
18:10 – 18:30 Semifinále 2vs2 BBOY/BGIRL Battle
18:30 – 18:40 Break
18:40 – 18:50 Outbreak Europe 10. ročník – ocenenia za prínos
18:50 – 18:55 Showcase poroty
18:55 – 19:10 Cypher Kings finalový Cypher Battle
19:10 – 19:20 Finále 2vs2 KIDS Battle
19:20 – 19:30 Finále 1vs1 BGIRL Battle
19:30 – 19:40 Finále 1vs1 UNDISPUTED
19:40 – 19:50 Finále 2vs2 BBOY/BGIRL Battle
19:50 – 20:00 Vyhlásenie víťazov
20:00 – 23:00 STAGE ZATVORENÝ

23:00 – Afterparty
23:00 – 01:00 DJ Ervin Arana (US)
01:00 – 03:00 DJ Fleg (US)
03:00 – 05:00 BJ Piggo (SK)
05:00 – STAGE ZATVORENÝ

Streetdance Stage (Indoor – všetky Streetdance preliminácie tu)
11:30 – 12:00 Cyphers (tanečné kruhy)
12:00 – 13:00 Preliminácie 1vs1 POPPIN’ (16 tanečníov postupuje)
13:00 – 14:00 Preliminácie 1vs1 HOUSE (16 tanečníov postupuje)
14:00 – 15:30 Preliminácie 1vs1 HIP HOP FREESTYLE (16 tanečníov postupuje)
15:30 – STAGE ZATVORENÝ

Orange Stage (Koncertný Stage)
10:00 – 16:00 Blast DJs
16:00 – 16:30 Top 16 1vs1 POPPIN’
16:30 – 16:45 Top 8 1vs1 POPPIN’
16:45 – 17:00 Semifinále 1vs1 POPPIN’
17:00 – 17:30 Top 16 1vs1 HOUSE
17:30 – 17:45 Top 8 1vs1 HOUSE
17:45 – 18:00 Semifinále 1vs1 HOUSE
18:00 – 18:30 Top 16 1vs1 HIP HOP FREESTYLE
18:30 – 18:45 Top 8 1vs1 HIP HOP FREESTYLE
18:45 – 19:00 Semifinále 1vs1 HIP HOP FREESTYLE
19:00 – 19:05 Showcase poroty
19:05 – 19:10 Finále 1vs1 POPPIN’
19:10 – 19:15 Finále 1vs1 HOUSE
19:15 – 19:20 Finále 1vs1 HIP HOP FREESTYLE
19:20 – 19:30 Odovzdávanie cien
19:30 – 20:00 Kelso (SK) + Patrik Diamond (SK)
20:00 – 20:45 Tulym Posse (UA)
20:45 – 21:45 BlabberMouf (NL)
21:45 – 22:45 luXe (FR)
22:45 – 23:20 El Nino (US), MGbility (SK), Kid Kontrasto (IT), Maxizee (UK), Mazzi (US)
23:20 – 00:20 Masta Ace (US)
00:20 – 00:30 10 rokov festivalu The Legits Blast
00:30 – 01:30 Pharoahe Monch (US)
01:30 – STAGE CLOSED

Nedeľa• 28.júl, 2019

Element Dance Club
Adresa: Kapitulská 8, 97401 Banská Bystrica

11:00 – 12:30 Breaking workshop s Taisuke (JP)
12:30 – 14:00 Breaking workshop s Mr. Wiggles (US)
14:00 – 15:30 Poppin’ workshop s Rashaad (US)
15:30 – 17:00 Hip Hop Freestyle workshop s Future (US)
17:00 – 18:30 House workshop s Yugson (FR)

Urban Spot
Adresa: Skuteckého 3, Banská Bystrica, 97401

14:00 – Otvorenie
14:00 – 15:00 Registrácia & Check in
15:00 – Oficiálne otvorenie
15:00 – 17:15 Preliminácie REP YOUR COUNTRY (16 crews postupuje)
17:15 – 17:45 Cyphers
17:45 – 19:00 Top 16 REP YOUR COUNTRY
19:00 – 19:40 Top 8 REP YOUR COUNTRY
19:40 – 20:10 Semifinále REP YOUR COUNTRY
20:10 – 20:30 Prestávka
20:30 – 20:40 Showcase poroty
20:40 – 21:00 Finále REP YOUR COUNTRY

Hotel Šachtička

21:00 – 04:00 Rozlúčková Party s Blast DJs