21 – 26 JÚL|Krakov
26 – 29 JÚL|Banská Bystrica

THE LEGITS BLAST SUMMER FESTIVAL

Každoročné stretnutie hip hop nadšencov z celého sveta.
4 Hip Hop elementy, Bboy & Bgirl battle, street-dance battle, náučné workshopy, inšpirujúce rozhovory, tučné párty, nezabudnuteľné koncerty a oveľa viac…
– Pridaj sa k homies zo 75 krajín sveta a zažime BLAST spolu! –

PODUJATIA 2018

OUTBREAK EUROPE

Deviaty ročník Bboy šampionátu Outbreak Europe bude rovnako výnimočný aj vďaka oslavám 15. výročia festivalu Outbreak vo svete. Tento začal na Floride už v roku 2003. V tomto roku budú súťažnými kategóriami 2vs2, 1vs1 Undisputed, 1vs1 Bgirl, 2vs2 Kids, Cypher Kings-Crew Edition a Rep Your Country.

Facebook event

OEU PAGE

CATCH THE FLAVA KEMPY

Tento rok bude kemp Catch the Flava rozdelený na dve časti. Breaková časť sa uskutoční od 21.-26. júla a druhá časť – Street Styles prebehne od 22.-27. júla. Očakávaj najbláznivejší line up, vrátane skúsených legiend a skutočných priekopníkov svojho remesla. Osem lektorov bboyingu a osem lektorov street danceových techník ti zdelí svoje zručnosti a nadopujú ťa novou dávkou motivácie a inšpirácie. Catch the Flava if you can…

Facebook event

CTF WEB

STREETDANCE BATTLE

Po skončení Street Dance časti tanečného kempu Catch the Flava si ešte na svoje prídu títo tanečníci priamo na festivale The Legits Blast. Vďaka novinke – Streetdance Battlu si môžu zasúťažiť konečne aj popperi a freestyle hip-hopoví tanečníci. Okrem legendárnych porotcov rozžeraví parket aj absolútna špička svetových DJs. Víťazi kategórií 1vs1 Poppin´ a 2vs2 Hip Hop Freestyle si rozdelia finančnú odmenu a ceny spolu v hodnote 1500 €.

Facebook event

YOUTH IS THE FUTURE

Youth is the Future je kultúrny projekt zameraný na mládež do 18 rokov. Jeho hlavným cieľom je vzdelávať a podporovať v raste mladých tanečníkov a vďaka tancu stmeľovať medzinárodné vzťahy detí a mládeže z krajín V4 a celého sveta. Program pozostáva z niekoľkých náučných workshopov, diskusií a vystúpení venovaných všetkým 4 elementom hip-hopu. Každá z častí projektu bude vedená profesionálnymi umelcami zo Slovenska, Česka, Maďarska a Poľska. Projekt z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Vyšehradský fond.
VSTUP NA AKCIU JE PRE KAŽDÉHO VOĽNÝ

YITF PAGE

VIAC PODUJATÍ A INFO ČOSKORO

VYCHUTNAJ SI ATMOSFÉRU Z MINULÉHO ROČNÍKA